היכרות עם 10 הכספות המובילות בגבעתיים

כספת היא פריט ביתי חיוני המשמש לאחסון חפצי ערך. זהו מקום מאובטח לשמור בו דברים כמו כסף, תכשיטים ומסמכים. במאמר זה נבחן את 10 הכספות המובילות בגבעתיים שתוכלו לקנות ומה יש להן להציע.

הכספת הראשונה ברשימה שלנו היא הכספת הביומטרית SentrySafe הכוללת סורק טביעות אצבע לאבטחה. לכספת זו יש גם קוד גישה הניתן לתכנות ומנעול מקשים לאבטחה נוספת. כמו כן, יש לו שני ברגים נעילה חיה עם 5 נקודות נעילה כל אחת ומבנה פלדה עבה יותר מרוב הכספות האחרות בשוק כיום. המוצר השני ברשימת הכספות שלנו בגבעתיים הוא כספת האש של SentrySafe הכוללת שני ברגי נעילה חיים עם 5 נקודות נעילה כל אחד, קונסטרוקציית פלדה עבה יותר מרוב הכספות האחרות בשוק כיום, ומערכת נעילה אלקטרונית עם ביטול מפתח גיבוי עבור מצבי חירום כמו שריפה או רעידת אדמה. הבא

כספות הן הכרח בכל בית או משרד. הם מגנים על החפצים היקרים ביותר שלנו מפני פריצות ושריפות.

הכספות הטובות ביותר מגיעות עם מגוון תכונות שיענו על הצרכים שלך, לרבות מיגון אש, מיגון פריצה ועוד.

להלן רשימה של 10 הכספות המובילות בגבעתיים:

1) כספת ביתית Fort Knox – לכספת ביתית Fort Knox יש את דירוג האבטחה הגבוה ביותר, דירוג UL RSC. זה גם מגיע עם מערכת נעילה אלקטרונית שתשמור על חפצי הערך שלך בטוחים גם אם תשכח את מספר השילוב שלך.

2) SentrySafe – ה- SentrySafe מושלם למי שרוצה משהו זול אך עדיין מאובטח. הוא מדורג לעמוד בפני שריפות של עד 1550 מעלות פרנהייט למשך 30 דקות ומגיע עם אחריות לכל החיים על פגמי ביצוע וחומר.

3) כספות ליברטי – כספות ליברטי מציעות אבטחה גבוהה במחיר סביר, מה שהופך אותה לאחת

מבוא

פרויקט כספות בגבעתיים הוקם על ידי קבוצת תושבים ויזמים שחששו משיעור הפשיעה הגבוה בעיר. הפרויקט התחיל בהתקנת כספות במקומות ציבוריים, כמו בתי קפה וחנויות מכולת, כדי לספק מקום בטוח לאנשים לשים את חפציהם בזמן שהם עושים קניות.

על מנת לוודא שהפרויקט הזה יצליח, צוות כספות בגבעתיים עמלו על שיתוף פעולה עם עסקים מקומיים והעלאתם. הם גם עבדו עם מחלקת המשטרה כדי לעזור להם למצוא דרכים חדשות להילחם בפשע.

אנו חיים בעידן שבו שיעור הפשיעה נמצא במגמת עלייה. העולם הפך למקום מסוכן יותר ואנשים אינם בטוחים כמו פעם. אנשים החלו לקחת את האבטחה ברצינות רבה יותר ולהשקיע בכספות כדי להגן על חפצי הערך שלהם מפני פורצים.
למידע נוסף אודות כספות ברמת גן עליך לבדוק ב- safe4u.co.il

במאמר זה נדון בכספות בגבעתיים וכיצד כספות אלו יכולות לעזור לכם להרגיש בטוחים יותר בבית שלכם.

ביקורות והמלצות בטוחות עם מחירים – בטוח מס' 1

כספת היא השקעה הכרחית לכל בית. כספת יכולה לשמש כיחידת אחסון של חפצי ערך וחפצים אישיים, או שהיא יכולה לשמש לאחסון מזומנים או תכשיטים.

כספות בדרך כלל יקרות, אבל יש דרכים למצוא כספות במחירים נוחים במיוחד. אחת הדרכים היא לקנות כספת משומשת ממוכר שכבר בדק את הכספות על ידי מומחה ונבדק על כל נזק. דרך נוספת היא לקנות מקמעונאים המציעים הנחות על כספות בתקופות מכירה מיוחדות.

ישנם סוגים רבים ושונים של כספות בגבעתיים. חשוב לדעת מה אתם צריכים ומה אתם רוצים לפני שרוכשים כספת.

סוג הכספת הנפוץ ביותר הוא הכספת הצמודה לקיר, הניתנת להברגה לקיר. הם מצוינים לאחסון חפצי ערך ומסמכים שצריך להסתיר מהעין.

סוג נוסף של כספת פופולרי היא כספת למחשב נייד, המיועדת במיוחד עבור מחשבים ניידים וציוד מחשבים. כספות אלו לרוב חסינות אש ועמידות למים, כך שהן מושלמות להגנה על הנכסים היקרים ביותר שלך במקרה חירום.

אם אתם מחפשים סגנון מסורתי יותר של כספת, ייתכן שתרצו לשקול סקירת תעריפים כספיים או סקירה חסינת אש. ביקורות על תעריפים כספיים משמשים בדרך כלל את הבנקים כביטחון מפני שוד או גניבה, בעוד ביקורות חסינות אש מציעות הגנה מפני שריפות ואסונות אחרים שעלולים לקרות בבית או במשרד.

איך לבחור את הכספת המתאימה לך?

בחירת הכספת המתאימה לבית היא משימה קשה. אתה צריך לשקול את גודל הכספת, תכונות האבטחה שלה וכמה אתה רוצה להוציא עליה. ישנם סוגים רבים ושונים של כספות, חלקן טובות יותר מאחרות, אך לכולן יש את היתרונות והחסרונות שלהן.

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא שאין אחד בטוח מושלם עבור כולם. זה תלוי מה אתה רוצה לאחסן בו, התקציב שלך ואיפה אתה גר.

ישנם שני סוגים עיקריים של כספות: כספות חסינות אש וכספות עמידות בפני פריצה. כספות חסינות אש משתמשות בחומרי בידוד היכולים לעמוד בטמפרטורות גבוהות ואילו כספות עמידות בפני פריצה משתמשות בלוחות פלדה כבדים עם מנגנוני נעילה מחוזקים המגינים מפני פורצים המנסים לפרוץ אליהם באמצעות ברזלים או כלים אחרים.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להחליט מה אתה רוצה לאחסן בכספת. אם זה רק מסמכים, אז כספת ביתית תתאים. אבל אם אתם מאחסנים חפצי ערך כמו תכשיטים, כסף ופריטים אחרים, אז כספת חסינת אש תתאים יותר.

ישנם היבטים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת כספת לבית או למשרד. אלה כוללים את גודל הכספת, משקלה, העמידות ורמת האבטחה שלה (למשל, מדורגת UL) ונקודת המחיר שלה.