אותו בוטוקס המשמש לטיפול בקמטים בפנים יכול לסייע לפצעי פנים להחלים עם פחות צלקות, כך עולה ממחקר שפורסם בגיליון אוגוסט של ההליכים Mayo Clinic. לאחר תאונה או ניתוח, הגוף פועל לתיקון הפצע, אך אימוביליזציה היא אחד החלקים הכואבים והכואבים ביותר בניתוחי הפנים. בכל פעם שהעור נפצע או נפצע, גופנו עובד קשה לרפא את הפצעים, וזה הצעד הראשון בדרך לריפוי.

גורמים אחרים המשפיעים על ריפוי הפצע במהלך התיקון כוללים את גודל הפצע, הזמן שחלף מאז הפציעה וגורמים אחרים כגון חיתוך קצוות עור כתושים בעת הצורך.

לדוגמא

הפעלת לחץ ישיר על פצע מתפרץ חזיתית גדולה יכולה לעצור את הדימום בצד אחד של הפצע המתפוצץ, אך במקרה של אנסטומוזיס, זה יכול רק להגביר את הדימום מהצד השני לפצע. בניגוד לחתך עם להב או חפץ חד, כאשר אזור החתך הוא רק האזור הפגוע, החבורה או החבורה יכולים לנוע הרחק מפצע פתוח, ולעיתים קרובות להוביל לצלקות וסיבוכים אחרים כמו זיהום או קוליטיס כיבית. אם פצע גדול מספיק כדי שלא ניתן יהיה למשוך את הקצוות זה לזה, נדרשים תפרים כדי לרפא אותו כראוי ולהפחית את הצלקות. תפרים מקרבים את הפצעים ללא פצע פעור, מכיוון שהגוף מילא את שולי הפצע ולכן נרפא מהר יותר.

דרך נוספת להבטיח ריפוי פצעים היא לשמור על עור הסביבה נקי וללא לכלוך ולטפל ברקמה בצורה טובה ככל האפשר.

ג'לי נפט מעולה בשמירה על לחות פצעים ומונע מהם להתייבש וליצור גלדים

ככל שפצע או גלד מחלימים זמן רב יותר לוקח לו להתייבש, כך שג'לי נפט מאפשר ריפוי מהיר יותר. שמרו על הפצע יבש, אך שמרו עליו לח עם כמות טובה של מים, כמו תערובת של שמן זית, מיץ אבטיח ומים. לאחר שהדימום נעצר, ניקוי יסודי של הפצע יעזור לקצר את זמן ההחלמה. לאחר שהפצע החלם, יש לשקול טיפול אם רצוי בשיפור נוסף של דפוס הצלקת. אם אי פעם או יקירכם זקוקים לביקור בחדר מיון עם פציעה בפנים או פצע מתפוצץ, עליכם לפנות לייעוץ בהקדם האפשרי. למידע נוסף על תוכנית הטיפול בצלקת שלנו, קרא עוד על שאלות נפוצות וצור איתנו קשר לכל שאלה אחרת שיש לאהבתך.

טיפול בפגיעות פנים עקיצות אנושיות

הוא קשה, במיוחד במדינות לא מפותחות. מושגים קודמים זיהו כי עדיף לטפל בפצעים הנגרמים על ידי נשיכה אנושית לאחר שהפצע נשאר פתוח זמן מה. עם זאת, מקרי המחקר של בין ומנתחים אחרים מצביעים על כך שטיפול בפצע פנים בשלב ההצטלקות הוא נקודת טיפול מקובלת ועבודת המנתח נעשית.

יש לתקן פצעים על הפנים במהירות האפשרית

כדי להפחית את הסיכון לזיהום ולהשיג את התוצאות הקוסמטיות הטובות ביותר. זיהום יכול להתרחש בכל נקודה בתהליך ריפוי הפצע וחשוב לכסות את הפצעים מדי יום בתחבושות טריות וחדשות. הקפד להמשיך להשתמש באנטיביוטיקה, משחות וקרמים בהתאם להוראות הצוות שלך כדי לשמור על לחות הפצע שלך ולהילחם בזיהום.

אתה רוצה את התוצאה הטובה ביותר לאחר הניתוח

אז כתוב לנו לענות על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר ולתת לנו עצות כיצד לטפל בפצע שלך בזמן שהוא מחלים. אנו מתואמים עם מומחים רפואיים אחרים לפיתוח תוכנית טיפול ופצעים בפצעים המתייחסת לכל הבעיות הבסיסיות ומזהה את שיטות הטיפול הטובות ביותר לריפוי הפצעים שלך. אנו מציעים מגוון רחב של טיפולי ריפוי פצעים, כולל טיפול בחמצן היפרברי, המשתמש בכוחו של חמצן לריפוי פצעים בזמן שהם מונחים בחדר טיפול מיוחד.

מריחת פטרולאטום לבן על פצעים סטריליים לקידום ריפוי פצעים יעילה באותה מידה כמו מריחה של משחה אנטיביוטית

לאחר ניקוי הפצע, יש לכסות את העור בתחבושת דביקה כדי לכסות את עורכם לפני מריחת ג'לי נפט או מוצרים דומים. לאחר ששטפתם ומרחתם את ג'לי הנפט, שמרו עליה מכוסה וודאו כי אתם מחליפים את הכיסוי מדי יום עד להחלמתו.
לפרטים מורחבים בתחום של בלוג צרכנות מומלצת לנשים ונערות וטיפול בפצעים בפנים באפשרותך לבקר באתר orianborovik.com

כשקצוות הפצע מתאחדים וזה נראה טוב, אתה צריך לפנות לרופא כדי לקבל טיפול. אם קצה הפצע שלך מתפרק ונראה טוב והפצעים שלך נראים טוב יותר, ייתכן שתרצה לפנות לרופא כדי לקבל טיפול.

אם יתכן שתזדקק לטיפול

תוכל להשתמש בתרופות חיטוי בזמן שהרופא שלך בודק את הפצע שלך, ואם אינך עושה זאת, ניתן להשתמש בחומר חיטוי לאחר שהרופא בדק את הפצע. אם יתכן שתזדקק לטיפול ואינך צריך לעשות זאת, עליך להשתמש בחומרים מחטאים לפני שרופאיך יבדקו את פצעיך, אך לא לאחר מכן.